Strona główna / O firmie

O FIRMIE

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą firmę oraz zakres jej działalności.

Od roku 1994 funkcjonujemy jako firma specjalizująca się w projektowaniu, prefabrykacji i montażu, konstrukcji aluminiowych systemowych i niesystemowych, stanowiących elementy budowlane, zewnętrzne i wewnętrzne, przeznaczone dla każdego rodzaju budynku.

Wytwarzane w naszej firmie ściany fasadowe, okna, drzwi, oranżerie czy inne elementy znajdują zastosowanie w budynkach nowo wznoszonych lub modernizowanych.

Głównym priorytetem firmy jest jakość wyrobów oraz terminowość ich dostaw. Aby te dwa cele postawione przed nami mogły być zrealizowane, dbamy o wysoki poziom technologiczny oraz sprawną obsługę logistyczną.

 

Doświadczenie, rozwój technologii oraz konkurencja dopinguje nas do dostarczania produktu najwyższej jakości.

Zrealizowane projekty prezentują wysoki poziom branżowy.

Obsługa klienta na poziomie inżynieryjnym z całym zasobem wiedzy technicznej, konstrukcyjnej, kompatybilnej z wiedzą architektoniczną oraz przepisami prawa budowlanego, przyczynia się do optymalnego wytworzenia produktu dla danego obiektu.

Poziom wytwarzania w naszym zakładzie produkcyjnym oraz w/w obsługa technologiczna.

To dla Państwa GWARANCJA JAKOŚCI.

Jesteśmy organizacyjnie i technicznie przygotowani do zrealizowania każdej inwestycji z zakresu ślusarki aluminiowej oraz elementów małej architektury.
Działalność nasza nie ogranicza się do terytorium POLSKI
Chętnie obsługujemy kontrahentów z EUROPY

Nasi przedstawiciele handlowi, konstruktorzy, technolodzy pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą porad na etapie projektowym czy wykonawczym.

Liczymy na zainteresowanie naszą ofertą oraz jesteśmy gotowi wziąć udział w przetargach na wybór wykonawcy robót stanowiących przedmiot naszej działalności.

doms